بازاریابی در دستان شما

این نرم افزار به شما کمک می کند که زمان زیادی را صرفه جویی کنید، هزینه ها را به مراتب کاهش دهید و همزمان، تبلیغات هدفمند داشته باشید. در این نرم افزار، تمام فعالیت ها به صورت اتوماتیک انجام می شود و به همین دلیل کار کردن با آن برای شما بسیار ساده و سریع خواهد بود. این نرم افزار هوشمند، شماره ها را از فایل متنی می خواند و آسودگی را برای شما به ارمغان می آورد.

[dt_gap height=”50″]

جدیدترین روش بازاریابی

[dt_gap height=”15″]

پیام تبلیغاتی وایبر (تبلیغات وایبری) را می توان یک روش، یک استراتژی جدید و موثر دانست که به کمک آن می توان به مشتریان بالقوه دست یافت و آن ها را مجذوب کرد. این روش بازاریابی توسط بسیاری از شرکت ها و حتی کاربران شخصی استفاده می شود.

همان طور که می دانید، وایبر نرم افزاری است که قابلیت تماس و پیام رایگان از طریق اینترنت را فراهم کرده است. این نرم افزار برای کامپیوتر هم عرضه شده است و به دلیل سهولت استفاده و هزینه های اقتصادی، مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

feature-2

تبلیغات درست و هوشمندانه برای تجارت های کوچک

[dt_gap height=”15″]

حتی شرکت های کوچک هم به گسترش ارتباطات و روابط عمومی نیاز دارند. بنا بر تجربه چندین ساله ما، تبلیغات در تلفن های همراه، یکی از بهترین روش هایی است که با توجه به قیمت و میزان اثرگذاری، مقرون به صرفه است. به طور خلاصه می توان گفت که تبلیغات وایبری، از نسخه وایبر بر روی کامپیوتر شما استفاده می کنند تا پیام های تبللیغاتی را به گوشی های مخاطبین شما ارسال کنند. برای این کار به یک نرم افزار جانبی نیاز دارید که این کارها را برای شما انجام دهد.

[go_pricing id=”viberplans”]