درباره ما

تکمیل چندین پروژه در سال به ما چشم انداز و بینشی داده است که شما آن را جای دیگری نمی توانید پیدا کنید.

موز وب

به کلام ساده بخواهیم بگوییم، موز وب یک تیم طراحی کسب و کار اینترنتی است. ما به شرکت ها کمک می کنیم که خدماتی شگفت انگیز و مبتنی بر اینترنت (چیزهایی مثل کسب و کارهای اینترنتی، سایت ها، فروشگاه های اینترنتی و خدمات مبتنی بر اینترنت) را طراحی کنند.

درباره شرکت طراحی سایت موز وب

تیم طراحی سایت موز وب فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت، بازاریابی اینترنتی و مشاوره کسب و کار های اینترنتی در سال 1389 آغاز نمود. این تیم در راستای فعالیت حرفه ای طراحی سایت خود تا کنون پروژه های موفق متعددی را طراحی و اجرا کرده است.

اما تعریف بالا به سختی تمام کاری که ما اینجا انجام می دهیم را توضیح می دهد. ما فقط برای شما یک سایت طراحی نمی کنیم، ما می خواهیم که با کار خوب و کامل، پاسخگویی به مشتریان و تحویل به موقع پروژه ها، مشتریان خود را خوشحال کنیم.

کار ما با طراحی تمام نمی شود. ما تمام سازمان را متحول می کنیم. به کمک آموزش هایمان به شرکت ها کمک می کنیم که علاوه بر اینکه بهتر کار می کنند، بهتر درآمدزایی کنند. ما به دنبال این هستیم که کسب و کار شما را به مرحله جدیدی وارد کنیم و محصول شما را از یک محصول معمولی به چیزی درآمدزا و میلیونی تبدیل کنیم. کار کردن با موز وب علاوه بر اینکه پروژه شما را جلو می برد، باعث می شود که تمام مجموعه شما پیشرفت کند.

هیچ کدام از اینها بدون فرهنگ پویا و توانمند ما امکان پذیر نخواهد بود. این فرهنگ بر اساس مجموعه ای از ارزش های مشترک ساخته شده است که همه ی چیزی را که ما انجام می دهیم را شکل می دهد، ما صادقانه بر این باور هستیم که طراحی، پتانسیل بی حد و مرزی برای بهتر کردن دنیای اطرافمان دارد. و این باور مشترک ما را با گروه خلاق و کنجکاو طراح ها و مهندس ها آشنا کرده است. بیایید با تیم ما آشنا شوید.

طراح های ما، مهندس های ما

هیچ کدام از اینها بدون فرهنگ پویا و توانمند ما امکان پذیر نخواهد بود. این فرهنگ بر اساس مجموعه ای از ارزش های مشترک ساخته شده است که همه ی چیزی را که ما انجام می دهیم را شکل می دهد، ما صادقانه بر این باور هستیم که طراحی، پتانسیل بی حد و مرزی برای بهتر کردن دنیای اطرافمان دارد. و این باور مشترک ما را با گروه خلاق و کنجکاو طراح ها و مهندس ها آشنا کرده است. بیایید با تیم ما آشنا شوید. تیم ما دارای توانایی منحصر به فردی برای دیدن تصویر بزرگ پروژه و همزمان شیرجه زدن در کد دارد. این توانایی به ما کمک می کند که رابط گرافیکی را به صورت عالی بسازیم. ما از شما سوالاتی می پرسیم، آستینهایمان را بالا می زنیم، و طراحی اختصاصی شما را می آفرینیم!