طراحی سایت شخصی

امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ و افراد موفق به دنبال افرادی با تجربه و سطح علمی بالا هستند تا به کمک آن ها بتوانند موقعیت تجاری خود را بهبود بخشند.

آن ها برای رسیدن به هدف خود ابزار های زیادی را در اختیار دارند مانند facebook که بیشتر افراد از آن برای ارتباط یا پیدا کردن دوستان خود استفاده می کنند و یا linkedin که در حوزه کسب و کار و یا تجاری استفاده می شوند , همچنین twitter که برای ارسال مطالب روزانه و اخبار استفاده می شوند و Google+ که یکی از سرویس های شرکت گوگل است.

از طرفی شما بهتر است در سیستم کسب و کار خود به عنوان یک فرد حرفه ای از ایمیل های شرکت هایی مانند  Yahoo یا Google استفاده نکنید این کار در صورتی امکان پذیر خواهد بود که شما یک برای خودتان یک وب سایت شخصی برای خود داشته باشید و کسب و کارتان را از این طریق تحت مدیریت خود داشته باشید.
از دیگر مزایایی که یک وب سایت شخصی  دارد این است که افرادی که وب سایت شخصی شما را بازدید می کنند وقتی در قسمت تماس با ما وارد می شوند با دیدن سابقه کاری شما خیالشان از بابت شما آسوده خواهد شد.  همینطور دیگر افراد را در هر موقعیت مکانی از بیزینس مدل خود آگاه خواهید کرد.

نمونه کارهای طراحی سایت

نمونه کارهای طراحی سایت شخصی

طراحی سایت موز وب 10 سال سابقه فعالیت دارد و ماحصل آن طراحی سایت و اجرای پرتال های داخلی و خارجی است که در ذیل اسامی تعدادی از کارفرمایان موز وب به استحضار رسانیده می شود.

امکانات طراحی سایت

امکانات طراحی سایت شخصی

هر طراحی سایت از تعدادی امکانات پایه و امکانات اختصاصی تشکیل می شود. در این بخش برای شما این امکانات را طوری توضیح داده ایم تا به شما کمک کنیم تا نیازهای خود از طراحی سایت را بهتر بدانید.

سوالات متداول طراحی سایت

سوالات متداول طراحی سایت شخصی

معمولا برای هرکسی که نیاز به طراحی سایت دارد، سوالاتی پیش می آید. ما در این بخش لیستی از سوال و جواب ها که بین اثر کارفرماها مشترک هستند را برای شما آماده کرده ایم.

طراحی راب

طراحی رابط کاربری سایت شخصی

طراحی رابط کاربری یک کار تخصصی و حرفه ای است که نیاز به دانش فنی، تجربه و سلیقه دارد. هر کارفرما نیز باید بهترین ظاهر برای وب سایت خود را انتخاب کند تا مخاطبان بیشتری را جذب کند.

امکانات طراحی وب سایت

طراحی سایت شخصی – امکانات تخصصی

هر طراحی سایت شخصی با تعدادی امکانات تخصص و رایج طراحی می شود. در زیر تعدادی از امکانات معرفی شده اند. برای مشاهده لیست کامل امکانات تخصصی طراحی سایت شخصی به لینک بالا مراجعه کنید.

این را اضافه کنیم که کاربران همیشه به دنبال اطلاعات هستند و هر جا که این اطلاعات بیشتر باشد جذب آنجا می شوند پس اطلاعات وب سایت خود را در هر زمینه ای مخصوصا این زمینه بالا ببرید.
حال به خدماتی که به طور معمول در یک طراحی وب سایت شخصی ارائه می شود اشاره می کنیم:

 1. میزان دسترسی به شما

روش های تبلیغ سنتی دیگر کاربرد گذشته را ندارد. امروزه روزنامه و یا رادیو و تلویزیون به دلیل هزینه بالا کمتر در تبلیغات استفاده می شوند و برای صرفه جویی در هزینه از فضای مجازی برای تبلیغات استفاده می شود. در واقع افرادی که شما را دنبال می کنند می خواهند از مهارت ها و سایقه کاری شما اطلاعات کامل یداشته باشند برای مثال اینکه شما در چه شرکت هایی سابقه کاری خود را کسب کرده اید و… که این موارد در طراحی سایت شخصی به خوبی م یتواند نمایش داده شود.
وقتی کاربران به دنبال جستجوی نام و برند شما در گوگل هستند نشان داده شدن مشخصات وب سایت شخصی شما برای آن ها جذاب خواهد بود.

 1. این امکان را فراهم کنید تا شغلتان دنبال شما بگردد

با طراحی سایت شخصی برای خودتان می توان گفت که شما سابقه کاری و یا رزومه خود را برای دیگران فرستاده اید. در این صورت می توانید انتظار پیشنهادات شغلی متفاوت را بیشتر از قبل داشته باشید , چرا که  روزنامه یا مجلات نبوده اند که شما را به صاحبان کسب و کار پیشنهاد کرده اند و وب سایت شما است که به شما کمک کرده است. به همین علت برای داشتن این فرصت ها از مزیت طراحی سایت شخصی بهره مند شوید.

 1. دیجیتالی کردن رزومه شخصی خودتان

تا همین چند سال پیش باید یک نسخه چاپی از رزومه را تهیه می کردید اما امروزه آن را می توانیم به صورت آنلاین در هر زمان و مکانی در اختیار خود داشته باشیم.
حال به سرویس هایی که در طراحی سایت شخصی ارائه می شوند اشاره می کنیم:

 • طراحی صفحه رزومه کاری
 • طراحی صفحه تماس با ما
 • طراحی گالری شخصی
 • طراحی صفحه معرفی شما به دیگر افراد وب سایت
 • طراحی صفحه معرفی مهارت های شخصی و مدارک مرتبط با کسب و کارتان
 • طراحی صفحه گفتگو و چت  آنلاین در وب سایت یا یک تالار گفتمان
 • نمایش لینک شبکه های اجتماعی شخصی خودتان مانند لینکدین و فیسبوک و… به کاربران
 • شرح کاری که در رابطه با آن تخصص یا مهارت دارید یا در آن مشغول هستید
 • نمایش کلیپ هایی که می تواند برای دیگران جذاب و موثر واقع شود
 • طراحی صفحه ای به عنوان پنل مدیریتی سیستم به منظور مدیریت بخش های یاد شده
 • امکان ارسال نظر و پیشنهاد از سوی بازدید کنندگان و کاربران وب سایت
 • بیان تجربیات و فعالیت هایتان:

تجربیات و کار های خودتان را به نحوی جذاب به کاربران وب سایت خود معرفی کنید تا کاربران بیشتر با شما آشنا شوند. مزیت این قسمت از طراحی وب سایت شخصی بالا رفتن شناخته شدن شما و بالا رفتن کاربران سایت و جذب مشتری می باشد. به منظور بهتر نشان دادن کسب و کارتان از جلوه های بصری و یک گرافیک حرفه ای در وب سایت شخصی خود استفاده کنید. در واقع شما این صفحه را طراحی می کنید تا بهتر سازمان یا شرکت خود را به مشتریانتان بشناسانید. این مسئله کمک خواهد کرد تا کاربران وب سایت را به مشتریان وب سایت خود مبدل نمایید.

صفحه ای برای قرار دادن مطالب روزانه و نوشته های کوچک شما:

این قسمت از طراحی وب سایت شخصی موجب بالا رفتن رتبه وب سایت شما در موتور های جستجو و افزایش بازدید روزانه سایت شما می شود و می تواند برای شما و یا شرکتتان بسیار مفید باشد.

نمایش پروژه های شخصی و نمونه کارهایتان:
با نشان دادن پروژه های انجام شده توسط شما به دیگر کاربران وب سایت اعتماد آن ها را به دست بیاورید و خودتان را بیشتر معرفی کنید تا افراد وب سایت شما به مشتریان شما تبدیل شوند. به یاد داشته باشید با امکان اشتراک نمونه کار ها در شبکه های اجتماعی افراد بیشتری شما را خواهند شناخت.

ایجاد فرم نظر سنجی کاربران برای قسمت های مختلف :
دانستن نظرات دیگران در باره ی شما و کارهایتان می تواند نقطه موفقیتی برای رشد کسب و کار شما باشد. همچنین کاربران متوجه خواهند شد برای شما با ارزش هستند.

صفحه ی دانلود ها :
ایجاد یک صفحه برای قرار دادن فایل ها توسط شما و برای دانلود و یا به استراک گذاری آن ها توسط کاربران می تواند محبوبیت وب سایت شمارا در میان کاربران افزایش دهد و موجب افزایش کارایی طراحی وب سایت شخصی شما می شود.

آرشیو پست ها:
افراد زیادی علاقه مند به مجموعه ای از اتفاقات و پست های موثر و آموزنده هستند و طراحی این قسمت در وب سایت شما می تواند کاربران را مدت زمان بیشتری در وب سایت شما نگه دارد. :

دعوت به همکاری: وجود این صفحه در طراحی وب سایت شخصی شما می تواند موقعیت های شغلی جدیدی را ایجاد کند.

و بسیاری از امکانات ویژگی هایی که می تواند در وب سایت شخصی شما قرار بگیرد.

در نهایت با افزایش آگاهی های تان در مورد شرکت موز وب  شاید تمایل داشته باشید تا پیش فاکتور را نیز تهیه  کنید. در واقع در این بخش مشخص می شود که چه خدماتی را می خواهید داشته باشید و حدود هزینه شما چقدر خواهد شد .
علاوه بر این  در صورت داشتن سوال با اطلاعات تماسی ارتباط برقرار کرده  و یا از طریق صفحه مشاوره به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما به همراه شما خواهیم بود.

تماس با کارشناس های ما

برای تجارت تان وب سایت جدیدی می خواهید؟ ایده یا طرحی دارید که برای آن شور و اشتیاق دارید؟ فرصت را از دست ندهید و همین الان با کارشناس های ما برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

تلفن:  88852976-021 ایمیل: start@mozweb.i

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .