طراحی وب سایت دانلود

قسمت پیشنهاد فایل های مربوطه: قاعدتا وب سایت شما از لحاظ تعداد فایل ها و آرشیو مطالب تکمیل نخواهد بود. به همین منظور برای بهبود آیتم های تخصصی طراحی وب سایت دانلود خودتان بهتر است از کاربران سایت خود تقاضا کنید به شما بگویند که دوست دارند چه نوع فایل ها و مطالبی را دانلود کنند. ایجاد این صفحه از وب سایت دانلود باعث افزایش رتبه بندی شما در موتورهای جستجو خواهد شد.

ارائه فایل های منتخب (تازه ترین ها و بهترین ها و …): فهرستی از فایل های و مطالب منتخب مطمئنا کاربران را راضی خواهد کرد و به هدف آن ها در سایتتان جهت خواهد داد و باعث میشود تا آن ها سایت شما را به دوستانشان معرفی کنند. این صفحه را که سبب می شود کاربران وقت زیادی را در  سایت بگذرانند را حتما در طراحی وب سایت دانلود خودتان قرار دهید.

ایجاد قسمتی با عنوان ثبت نظرات کاربران: در این قسمت در مورد کیفیت فایل های دانلودی در طراحی وب سایت دانلود بین کاربران بحث وجود دارد. در واقع شما با این امکان باعث میشوید کاربران جدید اطلاعات تجربی دیگر کاربران را در مورد فایل ها ببینند. بهتر است کاربران برای تبادل نظر از شبکه های اجتماعی استفاده نکنند.

قسمت امتیاز و ارزش گذاری فایل ها: امتیاز دادن از بخش های جالب توجه برای کاربران سایت میباشد. در واقع کاربر وقتی در سایت بتواند به تبادل نظر بپردازد زمان زیادی را از او خواهد گرفت و این برای وبسایت بسیار مفید خواهد بود. برنامه ها و ایدهای جالبی برای این بخش از سایت شما خواهیم داشت.

دانلود بعد از پرداخت اشتراک سایت : درآمد میتواند از درگاه وب سایت برای شما ایجاد شود. اگر کاربران زیادی را داشته باشید از این طریق خواهید توانست با توجه به پرداخت اشتراک ماهیانه آن ها درآمد خوبی از این راه کسب کنید. این صفحه در واقع میتواند یک پنل فروشگاهی  را برای استفاده این چنینی  از طراحی وب سایت دانلود شما ایجاد کند که فرصت مناسبی برای کسب درآمد خواهد بود.

قسمت لینکدونی : این قسمت را طراحی کنید تا باعث شود درآمد شما از طراحی وب سایت دانلود به مراتب افزایش پیدا کند. تعداد زیادی از وب سایت های جدید و حتی قدیمی ترها برای بهتر دیده شدن تمایل دارند تا لینک و تبلیغات سایت خود را در صفحه دانلود شما قرار بدهند.این صفحه باعث میشود تا سایت شما کاربران را برای مدت بیشتری در درون خودش نگه دارد.

آخرین فایل های فرستاده شده در سایت : نشان دادن این قسمت چه در صفحه اصلی سایت و چه در دیگر صفحات باعث میشود کاربران بیشتری جذب سایتتان شوند. کاربران تمایل دارند بدانند که آخرین فایل های ارسالی در صفحات سایت شما کدامند. طراحی این صفحه نیازمند برنامه های خاصی است که ما آن را در اختیار شما خواهیم گذاشت .

نرم افزارهای لازم: قاعدتا آن زمانی که کاربر بخواهد از سایت شما فایلی را دانلود کند و آن را نصب کند نیاز به نرم افزاری چون  Winrar و غیره خواهد داشت. این صفحه را اگر بخواهید میتوانید ایجاد کنید و احساس خوبی را در کاربر خود ایجاد کنید. ممکن است به هر دلیلی به نرم افزارهای این چنینی نیاز داشته باشد. طراحی باید به گونه ای باشد که کاربران به راحتی آن را مشاهده کرده و در صورت نیاز خود از آن استفاده نمایند.

آخرین دانلودهای نرم افزارهای مربوطه: ایجاد و  نمایش چنین قسمتی سبب گذراندن وقت بیشتری از کاربران شما در سایتتان خواهد شد. آن ها در هر بازه زمانی ممکن است بخواهند بدانند که چه تعداد از نرم افزارها در وبسایت دانلود میشوند. این قسمت را به سایتتان اضافه کنید.

لینک دوستان : این صفحه در واقع برای معرفی دوستان, همکاران و یا شریکانتان ایجاد می شود. این را هم اضافه می کنیم که دوستانتان هم می توانند با قرار دادن لینک شما در سایتشان به محبوبیت و شناخته شدن شما اضافه کنند و در واقع نوعی تبادل لینک صورت بگیرد و رتبه شما را بهتر کند. این قسمت را بادقت باید ایجاد کرد چون ممکن است بازخوردی معکوس دریافت کنید.

تبلیغات متنی در سایت : انجام چنین روشی در واقع باعث بهینه سازی رتبه بندی طراحی وب سایت دانلود شده و  نوعی Backlink برای وبسایت هایی که در آن ها لینک گذاشته اید به حساب می آید. در شرایط کنونی سایت های جدید تمایل دارند تا لینک خود را در این سایتها قرار دهند و خود را به کاربران بهتر بشناسانند. اگر این قسمت را اضافه کنید میتوانید به افزایش درآمد خود از سایت فکر کنید.

مشاهده عناوین 24 ساعت قبل : طراحی این صفحه را به عنوان نوعی آرشیو در سایتتان داشته باشید. این قسمت از وبسایت می تواند هر شبانه روز به صورت خودکار آپدیت شود. این قسمت را اگر بخواهیم طراحی کنیم نیاز به برنامه نویسی به روز و اساسی خواهیم داشت. اگر میخواهید کاربر را در بخش دانلود سایتتان نگه دارید این بخش را حتما در برنامه نویسی سایتتان ایجاد کنید.