طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان

تعیین وقت ملاقات و رزرو : امروزه و در شرایط کنونی یکی از جالبترین امکاناتی که کاربران یک مطب پزشکی را جذب خواهد کرد رزرو اینترنتی نوبت است. در واقع این بخش از مهم ترین اصول  طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان می باشد. کاربران به کمک انواع ابزارهایی که به اینترنت متصل میشوند همچون موبایل و تبلت شخصی شان نیز خواهند توانست فرآیند رزرو آنلاین نوبت را انجام داده و از پزشک معتمد خود وقت قبلی بگیرند .البته نکته ای وجود دارد و آن هم این است که باید شخصی مدیریت این بخش را بر عهده بگیرد تا بتواند بدون تداخل نوبتها به مردم وقت قبلی بدهد. ایجاد این صفحه از وبسایت به نوعی مزیتی رقابتی نسبت به دیگر رقبا برای شما ایجاد خواهد کرد.

بخش مشاوره رایگان سایت : ارائه مشاوره به نوعی حس اعتماد و حسن نیتی را بین یک پزشک و بیمار خودش ایجاد خواهد نمود. مردم در صورتی که بتوانند مشاوره ای خوب و کامل را از طریق وبسایت بگیرند اعتمادشان افزایش یافته و در مطب شما به مابقی امور خواهند پرداخت و در واقع در وقت پزشک و بیمار صرفه جویی خواهد شد. در ایجاد این صفحه از  پلن طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان  از جدیدترین متدها بهره خواهیم گرفت که از مهم ترین آیتم های تخصصی طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان می باشد.

اعلام اینکه با چه شرکت های بیمه و خدمات درمانی قرارداد بسته ایم: نمایش فهرستی از شرکت های بیمه و خدمات درمانی به نوع برای بیمار شرایط مطب را شفاف سازی خواهد کرد که چگونه از شرایط مطب پزشک می تواند استفاده نماید. این صفحه در پلن طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان را برای تسهیل حال کاربران و صرفه جویی در هزینه آن ها ایجاد کنید. نمایش فهرستی از  سازمان های بیمه ای  در این  قسمت از وب سایت و طراحی که جذاب باشد باعث می شود تا کاربران بتوانند در فرایند تصمیم گیری خود آسانتر عمل نمایند.

نمایش دادن بخش جدیدترین های دنیای پزشکی : در بسیاری از علوم مطالب و ناشناخته هایی وجود دارد که برای عده کثیری هنوز گنگ مانده و این قاعده در علم پزشکی نیز وجود دارد. به همین علت این بخش را ایجاد کنید تا به عنوان یک مرجعی از جدیدترین های دنیای پزشکی وبسایت خود را مطرح نمایید. در واقع این بخش در صورت ایجاد می تواند باعث شود بخشی از کسب کار یا وبسایت شما به سایت خبری مبدل شود  و رده بندی شما در موتور جستجوهای مختلف بهینه تر شود. بسیاری از کاربران این سرویس را خواهند پسندید.

ایجاد بخشی به عنوان ثبت و ضبط پرونده بیماران توسط پزشک : به کمک این بخش خواهید توانست پرونده بیماران خود را در کامپیوتر شخصی خود بررسی نموده و در مصرف کاغذ و همینطور زمان خود صرفه جویی کنید. حتی در صورتی که بخواهید می توانید این بخش را برای بیماران خود نیز ایجاد کنید تا آنها هم بتوانند پرونده خود را آنلاین ببینند. در واقع بیماران با داشتن نام کاربری و شماره رمز می توانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند و حتی پرینت آن را نیز بگیرند.

ثبت نام بیماران در سایت برای مشاهده پنل کاربری: بیماران شما می توانند در صورت داشتن یک پنل اختصاصی همه مشخصات مربوط به وضعیت بیماری و نوبت دهی و همچنین پرداخت های خود را مشاهده کرده و پرینت آن ها را هم داشته باشند. بنابراین ساخت و ایجاد این قسمت از سایت باعث میشود در هر زمان و مکانی به پرونده بیماران دسترسی داشته باشید  و در زمان و هزینه صرفی جویی کنید. این امکان را ایجاد کنید تا رفاه حال بیشتری برای بیماران خود ایجاد کنید.

طبقه بندی سایت بر اساس موضوعات : هم در وبسایت پزشکی شما و هم در همه ی سایت های دیگر ارائه اطلاعات صحیح و قابل اعتماد وداشتن منوهای لازم می تواند باعث موفقیت وب سایت و رضایتمندی بازدیدکنندگان آن را فراهم آورد. بدین شکل کاربران دسترسی آسانی به اطلاعات شما خواهند داشت. این اقدام حتی رنگینگ شما در موتورهای جستجو را بالاتر خواهد برد و خیل عظیمی از کاربران را به وبسایت شما خواهد کشاند. از این  فرصت در ایجاد این صفحه نهایت استفاده را ببرید.

قسمت نظرات کاربران : چنانچه می خواهید نهایت تلاش خود را برای خدمت رسانی به بیماران خود به کار بندید این بخش را در  طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان خود ایجاد کنید. این امکان را به بیماران خود بدهید تا تجربه ای که درمان آنها به دست شما برایشان ایجاد شده است را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. این کار تبعات مثبتی خواهد داشت. مشاهده نظرات بیماران احساس خوبی در مابقی کاربران ایجاد خواهد کرد و آن ها را به سمت وسوی استفاده از سرویس های شما سوق خواهد داد.

ایجاد بخش مطالب و مقالات علوم پزشکی : داشتن مقاله برای وب سایت شما بسیار مثمر ثمر خواهد بود. این امکان را در طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان خود  ایجاد کنید تا افراد علاقمند در حوزه پزشکی و کاربران مختلف شما را به عنوان یک مرجعی در ارائه اطلاعات پزشکی بپذیرند و هر روز وبسایت  شما را در مرورگرهای خود دنبال کنند. همچنین مقالات خود را شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید. تمامی این اعمال نهایتا رتبه بندی شما را در موتورهای جستجوی همچون بینگ و گوگل افزایش خواهد داد.

مراکز علوم پزشکی و آموزشی و درمانی: ارائه چنین اطالاعاتی در وبسایت شما میتواند نوعی اعتبارسازی برای وبسایت شما ایجاد کند و به واسطه همین اعتبار, اعتماد کاربران افزایش پیدا کند. نهایتا این کار باعث افزایش استفاده از خدمات وبسایت شما خواهد شد. علاوه بر این میتوانید برای بهتر نمایش دادن این مراکز از تصاویر و همینطور نقشه های موجود گوگل استفاده نمایید. نهایت امر این کارها شما را به عنوان مرجعی در سطح کشور معرفی خواهد کرد. ایجاد این قسمت از سایت را هم حتما در نظر داشته باشید.

مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی: به کمک این بخش تعداد زیادی مرکز تحقیقاتی به کاربران سایت شناسانده خواهد شد.این بخش نیز همچون بخش قبلی کمک می کند تا وب سایت پزشکی شما به عنوان مرجعی در ایران بین دیگران مطرح شود. در واقع تعداد زیادی از کاربران ممکن است به دنبال مطالبی باشند که اگر به این مراکز مراجعه کنند وبسایت شما را در میان آنها با توجه به مطلب مورد نظر خواهند یافت.