طراحی سایت گالری

امکانات طراحی سایت گالری :

1-امکان ثبت نمونه های کاری یا  (کالا ها) به همراه عکس:

اگر شما بتوانید نمونه کارهایتان  را بیشتر نشان دهید کاربران شناخت بهتری نسبت به شما و وب سایت گالری شما پیدا خواهند کرد. این امکان را ایجاد کنید تا کاربرانی که از شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک استفاده می کنند شرایط کسب و کار شما را به اشتراک بگذارند . پیاده سازی این صفحه را فراموش نکنید.

2-نمایش منتخب کالا ها:

بازدید کنندگان را به خریداران وب سایتتان تبدیل نمایید و از این فرصت استفاده بهینه را نمایید. می توانید وب سایت خود را به یک وب سایت شرکتی تبدیل نمایید.

3-امکان ثبت کالاهای کاربران و نمایش آنها در سایت:

این اجازه را بدهید تا بازدید کنندگان آنلاین سایت هم به داخل سایت مطالب وارد نمایند. این کار باعث میشود هر روز برای این کار به سایت شما مراجعه نمایند و به دلیل مطالب زیاد وب سایت شما مطمئنا در گوگل بهینه خواهد شد و رتبه خوبی پیداا خواهد نمود.

4-درج نظرات کاربران برای هر کار(کالا) به صورت جداگانه:

افراد تمایل دارند تا نظرات آنها در سایت تایید شده و نمایش داده شود. مطمئنا برای بررسی این مطلب به وب سایت شما سر خواهند زد. بنابراین با سفارش طراحی این صفحه از وب سایت به آنها احترام بگذارید.

5-امکان دادن پاسخ به نظرات ارسالی از سوی مدیر سیستم:

افراد به مدیر وب سایت و اعمال آن نظارت زیادی دارند و خوشحال خواهند شد که مدیر وب سایت نظر آنها را خوانده و آن را تایید نماید. به آنها این فرصت را بدهید تا آنها هم از وفاداران به وب سایت شما شوند. کاربران منتظر طراحی و پیاده سازی چنین صفحه ای در وب سایت شما هستند.

6-نمایشگاه:

توسط این صفحه در وب سایت میتوانید اطلاعات جامع همراه با تصاویر از نمایشگاه های برگزار شده و یا در حال برگزاری قرار دهید. طراحی صفحه نمایشگاه ها در وب سایت شما میتواند روحیه و فضای تازه و شادابی را برای وب سایت گالری شما به ارمغان بیاورد.

7-هنرمندان:

معرفی و تجلیل از هنرمندان برای کاربران یک وب سایت می تواند خوش آیند بوده و باعث خوشحالی و اعتماد بیشتر آنها گردد. طراحی این صفحه وب میتواند همراه با تصاویر هنرمندان برگزیده همراه گردد. در امکانات طراحی سایت گالری ایده های خلاقانه ای داریم.